Johny

Datum ztráty 02.05.2015
Místo ztráty Klepačov, Zátiší 21
Telefon 733649749
Odměna ANO
Jméno Johny
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Border kolie
Věk 2 roky
Barva černo-bílo-hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Johny je 2 roky starý pejsek, plemeno Border kolie. Je černo bílý a má i pár hnědých znaků. Váží cca 27 kg. Na přední pravé tlapce má dvě skvrnky a má jeden křivý zoubek. Ztratil se 2.5.15 v sobotu v Klepačově u Blanska. Na sobě měl šedivý antiparazitní obojek a na něm modrou kostičku s kontakty na majitelku. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Je hrozně přátelský. Ostatní pejsky snáší taky velice dobře. Voda mu nevadí, v autě je zvyklý cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Johny

Přihlášení: