Johnny

Datum ztráty 22.09.2022
Místo ztráty Praha 9, Spojovací 182
Telefon +491731054671
Odměna ANO
Jméno Johnny
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 2 roky
Barva černohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pes se ztratil během přepravy z Bulharska do Německa. Řidič si udělal přestávku a když ho během ní venčil, vyvlékl se z postroje a utekl. Ztratil se ve 2 v noci v Praze 9. Údajně byl včera o 16.hodině viděn v klánovickém lese. Majitelé jsou bulhaři žijíci v Německu. Pro psa se do Prahy vrátí. Domluví se bulharsky i německy. Pokud psa uvidíte nebo jste chytili, kontaktujte je na číslech +4915770454767, +491731054671 nebo na Fb Stoyan Stoyanov. Za každou pomoc děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Johnny

Přihlášení: