Johnny

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Vrbův Mlýn, 83
Telefon 775415379
Odměna ANO
Jméno Johnny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 roky
Barva hnědo černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Johnny je 2 roky starý pes, kříženec německého ovčáka. Je na menšího vzrůstu než NO, váží cca 18 kg. Je hnědo černý. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 1.1. v oblasti Vrbův Mlýn, utekl. Dříve občas také utekl, ale vždy se vrátil. Okolí ztráty zná. Na obličeji na levé straně má jizvu a jizvu má také na okem. Je přátelský, ale zároveň i bojácný, vybírá si kdo se mu líbí a kdo ne. Ostatní psy snáší dobře. Bojí se vody, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Tel : 774669278 či 775415379

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Johnny

Přihlášení: