Johanka

Datum ztráty 22.06.2015
Místo ztráty Benešov, Na Spořilově
Telefon 603208198
Jméno Johanka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 1,5 roku
Barva fawn = béžová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Johanka je 1,5 roku stará fenka Francouzského buldočka. Foto je ilustrační, ale je jí velmi podobná. Je béžová s tmavou maskou v obličeji a bílou náprsenkou. Váží cca 10-12 kg. Není kastrovaná, ale nehárá. Nemá na sobě žádný obojek ani není čipovaná. Ztratila se 22.6. okolo 11.15 ze zahrady, nebo (vzhledem k neporušenosti plotu) byla ukradena. Nikdy dříve neutekla, okolí nezná. Je přátelská, na pamlsek by se asi nechala nalákat. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Jízda autem jí nedělá problémy. Je aktivní a hravá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Johanka

Přihlášení: