Jofi

Datum ztráty 23.06.2015
Místo ztráty Frýdek-Místek, Příborská 2270
Telefon 777860115
Odměna ANO
Jméno Jofi
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Pudl
Věk 2 roky
Barva Béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Malý pudl Toy béžové barvy se ztratil při venčení. Je velice plachý. Povahově je opatrný, ale zároveň je hodný. Na jídlo by se snad nechal nalákat. Slyší na jméno Jofi (na to reaguje). Zaběhl se před třemi týdny, pohybuje se v centru Frýdku-Místku. Místo kde byl vidět nejčastěji je mezi poliklinikou a hlavním nádražím. Tetování nemá, ale pozor! Má čip! Číslo čipu: 968000010229406. Má na sobě látkový, duhový (do červena) obojek, bez známky. Váží cca 3 Kg. Měl tendence utíkat. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma - gaučák. Zimu nesnáší! Telefon 730107204

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jofi

Přihlášení: