Joey

Datum ztráty 11.02.2019
Místo ztráty Rančířov, Bývalý vojenský prostor
Telefon 606766766
Odměna ANO
Jméno Joey
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Bullterier
Věk 5 let
Barva Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Joey je 5 let starý pes. Na jméno slyší. Nemá obojek ale má čip. Dnes dopoledne záhadně zmizelo to nejhodnější stvoření na světě - náš milovaný sněhově bílý anglický bullteriér jménem Joey. :-( Nevrátil se ze své pravidelné obchůzky po Pístovských mokřadech v bývalém vojenském prostoru Rančířov - Pístov u Jihlavy. Po celodenním pátrání se nám podařilo zjistit, že byl naposled viděn u trafiky, kterou používáme během akcí jako pokladnu. Pohybovali se tam v té době i lesáci nakládající vytěžené dřevo. DÁME COKOLI, ABY SE NÁM VRÁTIL! Prosíme o pomoc...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Joey

Přihlášení: