Joel

Datum ztráty 14.03.2018
Místo ztráty Lužec nad Vltavou, Spojovací 81
Telefon 702927819
Odměna ANO
Jméno Joel
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Čivava
Věk 1 rok
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lilinku jsem spolu s Joe(m) předala dne 14.3.2018 do dočasné péče panu Josefovi Bradáčovi, s tím, že se jedná o dočasnou péči než vyřešíme bydlení, max. 14dní a pán s tím souhlasil. Dal mi adresu, telefon a byl velmi ochotný a vstřícný.Kontakt na pána jsem našla na internetu, kde vystupoval velmi slušně a chápavě. Nyní přítelkyně pána zapírá, odmítají nám vrátit pejsky a stále jen lžou.Mám spoustu důkazů, že pán obchoduje s pejsky, což mě samozřejmě ani ve snu nenapadlo. Joel měl modrý svítící obojek a je i čipovaný, předala jsem mu ho spolu s bílým flexi vodítkem s černými vzory. Není kastrovaný a váží asi 3 kg.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Joel

Přihlášení: