Neznámé

Datum nálezu 10.11.2022
Místo nálezu Praha 10, Novobohdalecká 18
Telefon 774513474
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk Neznámý
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
V noci krátce po půlnoci, když jsem čekala na výtah, na mě začal mňoukat kocourek přes zábradlí. Dala jsem mu kapsičku, protože i já mám doma kočičku. A pak jsem s ním seděla na schodech. Po chvíli jsem se rozhodla ho tam nenechat a vzala jsem ho do mého bytu. Kde dostal vodu. granule. a taky si hraje a vypadá, že je to mladý zdravý kocour. Občas smutně mňouká, což mě mrzí a chtěla bych najít jeho ztracené páníčky. Pokud je měl, ale s velkou pravděpodobností je to kocour z bytu.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: