Hvězdička

Datum ztráty 22.03.2019
Místo ztráty Plzeň 1 - Bolevec, Pode Dvory 1292
Telefon 605277706
Odměna ANO
Jméno Hvězdička
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva mourovaná s flíčkem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hvězdička je 2,5 roku stará kočka. Slyší na jméno Hvězdička, ne na čiči, je ostražitá, lidem nedůvěřuje, je silně fixovaná na svou lidskou smečku, na psí fenku Eli a na svoje tři kastrované sourozence. Je též vykastrovaná, žije doma, ale je zvyklá chodit se mnou na procházky kolem Seneckého rybníka. Váží cca 3 kg. Má šedý antiparazitní obojek. Čipovaná není. Bydlíme kousek od hráze. Umí lovit, lést na stromy má výbornou orientaci v okolí a proto nevěřím, že by se sama zatoulala. Myslím, že bud jí zranil nějaký pes, predátor, nebo člověk,.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hvězdička

Přihlášení: