Jindra, Jindříšek

Datum ztráty 26.05.2019
Místo ztráty Liberec-Dolní Hanychov, Brigádnická 286/12
Telefon 777192577
Odměna ANO
Jméno Jindra, Jindříšek
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Pták
Věk 10 let
Barva zelenožlutá,šedá hlava
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jindříšek má šedou hlavu, žlutou náprsenku, jinak je celý zelený. Má kroužek. Je bojácný, a proto také uletěl. Něčeho se lekl a uletěl mi z ramene. Bohužel jsem v té době byla na vnitřní verandě našeho domu, dveře byly otevř. a on to měl blíž ven nežli zpátky dovnitř. Venku nikdy nebyl, je zvyklý na klec a svůj strom vedle klece doma v domě. Měl by se zdržovat v Liberci v Hanychově a jeho okolí. Létá dobře. Je menšího vzrůstu, měří 15-18 cm. Na jméno Jindra, Jindříšek slyší. Děkuji za jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jindra, Jindříšek

Přihlášení: