Jimy

Datum ztráty 03.10.2014
Místo ztráty Semily, (lesy)
Telefon 774901778
Odměna ANO
Jméno Jimy
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Foxterier hladkosrstý
Věk 4 Roky
Barva Bílo - Hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zdravím ztratil se mi pejsek už 3 dny nepřišel domu. Ztratil se v lese v Semilech mojí mámě, která ho měla hlídat. Obvolal jsem všechno co šlo i policii, má čip, je mu 4 roky a jmenuje se Jimy. Číslo čipu: 203098100327909. Tetování má také v levém uchu: 35829. Váží cca 7 kg. Povahově je trochu bojácný, ale na pamlsek by se nechal odchytit. Má na sobě červený, kožený obojek. Nikdy neutekl. Není kastrovaný. Okolí z místa ztráty to nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu má rád - plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 774901778

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimy

Přihlášení: