Jimmy

Datum ztráty 16.06.2015
Místo ztráty Vršovice, Žitomírská 8
Telefon 607213544
Odměna ANO
Jméno Jimmy
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 Let
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Spadl okna v 5 patře z noci 15.6 - 16.6.2015 (nejspíš je zraněný) v šoku, k cizím lidem ne moc důvěřivý. Povahově je opatrný, ale je hodný. Na jídlo by se možná nechal nalákat. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 5 Kg. Na své jméno občas slyší. Na všech nohách má navíc jeden "prst" - má polydaktylii. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný je. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. V jídle vybíravý. Před pádem byl zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nenávidí. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Zimu nemá rád! Telefon 607213544 POZOR !!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA : Jimmy byl možná viděn 20.6. v místě Heroldovi Sady na Praze 10.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimmy

Přihlášení: