Jimmy

Datum ztráty 11.01.2015
Místo ztráty Praha 7, Bubenská - metro Vltavská
Telefon 606413966
Jméno Jimmy
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 5 měsíců
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 11.1. bylo odcizeno štěně křížence pitbulteriéra v okolí stanice metra Vltavská -Praha 7 (majitel krádež viděl). Je možné že ho někdo v dobré víře odkoupil od "bezdomovce". Bylo v dobrém zdravotním stavu,štěně je očkované, má malou jizvu na bradě. Mělo nový textilní set obojku a vodítka s barevným vzorováním, bez známky. Čipovaný, ani tetovaný není. Váží cca 10 Kg. Povahově je vyloženě přátelský (k lidem i ke psům), hodný, milý a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Nikdy v životě se neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb, ale dokáže být i línější. V jídle trochu vybíravý je. Autem (busem) jezdit umí. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Telefon 606413966

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimmy

Přihlášení: