Jimmy(Džimy)

Datum ztráty 25.09.2015
Místo ztráty Turnov, Trávnice 202
Telefon 702974846
Odměna ANO
Jméno Jimmy(Džimy)
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Utekl nám kocour Džimy. Ztratil se v místě Turnov, Trávnice 202. Je 1 rok starý samec. Barva srsti mourovatá. Dne 25.9. kolem 15hod..vyskočil z okna do ulic... Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 3 Kg. Na hlavičce, nad očima má černou srst jakoby ve tvaru písmene M. Povahově je hodný, ale bude obezřetný. Na jídlo by se asi nalákat nechal. Nemá na sobě žádný obojek. Nemá ani čip, ani nemá žádné tetování. Chronický útěkář to není, pravidelně večer měl vycházky a vždy pravidelně se ráno vrátil. Kastrovaný je. Okolí místa ztráty by měl znát dobře. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se moc nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak zároveň venku. Zimu spíše nemá rád! Email: vokrinekl@seznam.cz Telefon: 702974846

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimmy(Džimy)

Přihlášení: