Jimmy

Datum ztráty 14.01.2023
Místo ztráty Pyšely, Pražská
Telefon 730648933
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Jimmy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Německý pinč
Věk 5 let
Barva černá s rezavými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jimmy je 5 let starý černý německý pinč. Nemá obojek, má čip, není kastrovaný a váží cca 7 kg. Utekl pravděpodobně v Pyšelích ze zahrady. Je kontaktní, bezproblémový, milý, hravý, nekonfliktní pejsek, s jinými psy se snáší dobře. Před dvěma roky utrpěl zlomeninu zadní končetiny po srážce s autem a prodělal operaci, noha se mu zahojila dobře. Zaběhl se o minulém víkendu poblíž obce Pyšely na Benešovsku, ale může se pohybovat i v nedaleké lokalitě poblíž obce Křiváček, kde majitel vlastní chatu. Rovněž nelze vyloučit, že pejska někdo naložil do auta a odvezl pryč, protože v nedávné minulosti zde údajně k něčemu podobnému došlo.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimmy

Přihlášení: