Jimiček

Datum ztráty 30.06.2016
Místo ztráty Olomouc, Dolní Novosadská 78 A
Telefon 736721132
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Jimiček
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva mourovatý,černé kresby
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jim je dobře krmený, mourovatý kocour s černými kresbami, je věčně tak trochu "rozčepýřený", má naštvaný až lhostejný pohled, není kastrovaný, má antiparazitární obojek. Slyší na jméno Jim. Váží cca 4 kg. Nemá čip. Je hodně přítulný, mazlivý, líný a hrozně hlasitě mňouká když je hladový - nebo v podstatě kdykoliv se mu něco nelíbí.. Přes den je zvyklý spát doma, v noci se toulá - až před týdnem ráno nepřišel vůbec... Je velmi hodný, přiběhne na zavolání, bojím se že si jej někdo nechal...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimiček

Přihlášení: