Jimbo

Datum ztráty 09.09.2016
Místo ztráty Sukorady, 5
Telefon 606248644
Odměna ANO
Jméno Jimbo
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Maltézský psík
Věk 7 let
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jimbo je 7 let starý maltézáček. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Okolí místa ztráty částečně zná. Pejsek má jedno očíčko napůl modré, tři tlapky zabarvené do hněda jinak je celý čistě bílý, je ostříhaný na krátko má nechané jen delší chlupy na uších a ocasu, má vytrhané některé zuby hlavně prednÍ. k lidem je prátelský, miluje velké feny jako ovčandy či labradorky, na velké psy většinou vrčí pokud se nejedná o fenu z důvodu napadení vlčákem, pejsek trpí záněty dásní a dost mu páchne z tlamy, potřebuje dostávat pravidelně léky atb.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jimbo

Přihlášení: