Jessy

Datum ztráty 07.09.2012
Místo ztráty Vsisko, V zahradách 1
Telefon 775105602
Odměna 6.000,- Kč
Jméno Jessy
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Beagle
Věk 3 roky
Barva Vícebarevná, Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenečka se zaběhla v pátek 7. září 2012 ve Vsisku v blízkosti nákupního centra Olympie. Má dva a půl roku a slyší na jméno Jessy. Nešťastná majitelka má podezření, že si ji někdo nechal. Naposledy byla Jessy viděna v přítomnosti cizích lidí v olomoucké městské části Slavonín. V době útěku měla na sobě modré popruhy a kousek utrženého vodítka. Je svalnatého typu, má černá záda a bílý konec ocasu. Kolem očí černé linky. Zoufalá majitelka hledá svého čtyřnohého miláčka po útulcích, spol s policii

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessy

Přihlášení: