Jessy

Datum ztráty 05.07.2015
Místo ztráty Orlová, Dětmarovická
Telefon 605076920
Odměna ANO
Jméno Jessy
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Puli
Věk 13 let
Barva šedo-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jessyka je starší fenečka, která je fixována na svého panička, ale má ráda i lidi kolem sebe,. Jen ostatní pejsky moc ráda nemá. Je poslušná, a vděčná za každé pohlazení. Je to opravdový přítel člověka - Můj přítel! Ztratila se ze zahrady domu v Orlové. Doufám, že mi brzy zazvoní telefon, a budu si moci pro Jessynku přijet. Děkuji za vaši pomoc! Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je sice opatrná, ale hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Váží cca 10 Kg. Utekla ze zahrady. Kastrovaná je. Na čumáčku má malé výrůstky. Chronická útěkářka to není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je spíše vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 605076920

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessy

Přihlášení: