jessinka

Datum ztráty 11.11.2014
Místo ztráty praha, soukenicka
Telefon 728763626
Jméno jessinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 2014
Barva cerna
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jessinka je cca 2 roky stará fenka křížence. Váží cca 10kg. V době ztráty na sobě měla řetízkový stahovací obojek a ještě červený kožený obojek se cvočky, na kterém měla kožené srdíčko s telefonním číslem. Nebyla kastrovaná. Ztratila se už 11.11.2014, kdy ji majitel uvázal u obchodního domu Bílá Labuť a když se vrátil z nákupu, tak byla fenka pryč. Nikdy dříve neutekla. Byla moc přátelská, nechala se od každého hladit. Byla zvyklá na pobyt doma i jízdu autem. Budu vděčná za jakékoli informace ohledně fenecky.. děkujeme :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se jessinka

Přihlášení: