Jessie

Datum ztráty 07.04.2014
Místo ztráty Dubeč, K oplocení 469
Telefon 777101124
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Jessie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5 let
Barva Stříbrná/šedivá, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 7.4.2014 v odpoledních hodinách utekla ze zahrady.V ten den byla údajně viděna na Měcholupské světelné křižovatce, jak jí nahání jakási žena v červeném autě. Pak byla viděna v Horních Měcholupech v Milánské ulici mezi poštou a Albertem. Není zvyklá na rušné prostředí a lidi si vybírá (bojí se). Uši má jak netopýr, krátký ocásek. Okolí ztráty vůbec nezná. Žádný obojek na sobě nemá. Čip ani žádné tetování nemá. Nikdy se nezaběhla, je zvyklá být doma, je mazel, vyloženě gaučák. Kastrovaná není, ale nehárá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessie

Přihlášení: