Jessie

Datum ztráty 01.07.2010
Místo ztráty Opava - Kylešovice, Na dolní hrázi
Telefon 725830177
Jméno Jessie
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Hnědá, Vícebarevná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jessie křížená fenka NO x Amstaff, narozena 28.11.2008. V roce 2009 (6.2.2009) byla fenka kastrovaná. Tudíž má na bříšku jizvu. Nacházela se v útulku v Opavě, kde mi byla zapřena jak jsem se tam jela podívat, hned ten den co jsem ji viděla v nabídce a hned večer jak jsem dojela domů co mi jí zapřeli byla stažena z nabídky pejsků. Byla tam evidovaná pod jménem Čakyna a bylo jí tam tipováno 5 let. Fenečka se ztratila Na Dolní hrázi po té co uviděla zajíce a od té doby o ní nic nevím.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessie

Přihlášení: