Jessie

Datum ztráty 03.01.2015
Místo ztráty Možděnice,
Telefon 723888361
Odměna ANO
Jméno Jessie
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva černo hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 3.1.2015 v podvečer utekla ze zahrady kvůli výbuchům petard. Je trochu bázlivá, ale hodná a přátelská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Váží cca 15 Kg. Chronická útěkářka to není. Čip, ani tetování nemá. Má na sobě stahovací, stříbrný obojek, se známkou. Kastrovaná je. Okolí v místě ztráty by znát měla. Má ráda pohyb, je aktivní. Vody se nebojí, má ráda vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit a ráda. Zima jí nedělá problém. Je zvyklá na pobyt převážně venku... Telefon 723888361

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessie

Přihlášení: