Jessica

Datum ztráty 10.07.2015
Místo ztráty Znojmo, Mikulášské náměstí 12
Telefon 774325643
Odměna ANO
Jméno Jessica
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 4.5 roku
Barva hnědo-černo-stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jessica se ztratila 10.07.2015 v místě Znojmo, Mikulášské náměstí 12. Je to fenka, Jorkšírský terier, stará 4.5 roku, hnědo-černo-stříbrná srst. Milá, přítulná, hodná a vychovaná. Poslouchá, miluje nás nadovšetko. Bojí se cizích lidí, je plachá. Ale nikdo se nemusí bát jí. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Na zvířata neštěká. Nikdy se od nás nepohla ani na krok. Byla schovaná-zamčena v šatně ve Znojmě, klíče jsem měl u sebe. Šel jsem hrát na pódium s Pavlem Šporclem, asi na 20minut. Kněz vešel do šatny (nevěděl jsem, že má klíče i on) a ona se ho lekla a ušla. Běžela pryč. Do dnes jí hledáme... Vyvěsili jsme 150 letáků, FB má 457 krát sdílen. Městká policie jí hledá, média, rádia, dobrovolníci a stále nic... Tetování nemá, ale pozor! Má čip! Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Má na sobě světle růžové, textilní kšírky, bez známky. Autem nerada jezdí. Váží cca do 3 Kg. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je línější povahy. V jídle je spíše vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Nemá ráda ani déšť! Email: szaboakordeon@gmail.com Telefon: 774325643

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessica

Přihlášení: