Jessí

Datum ztráty 31.10.2018
Místo ztráty Nymburk, Dvorská
Telefon 792298485
Jméno Jessí
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Aljašský malamut
Věk 2 roky
Barva bílá na hřbete šedivá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jessí je 2 roky stará fena. Na jméno slyší. Váží cca 36 kg. Nemá obojek ani čip. Kastrovaná není. Prosím o pomoc v Nymburce nám byla odcizena fenka aljašského Malamuta při stěhování , fenečka byla v březí nyní už myslíme že porodila, prosím vraťte nám jí , je nemocná s imunitou, potřebuje péči a kapičky na zadní levou tlapičku kterou má narůžovělou, jezdila k nám Paní a pořád se vyptávala že se ji pejsek líbí a že by ji popřípadě dala známemu, hlašeno je to na pčr i městcká policie Nymburk.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessí

Přihlášení: