Jessi

Datum ztráty 29.09.2014
Místo ztráty Fryčovice, Fryčovice 130
Telefon 604880010
Odměna ANO
Jméno Jessi
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Prosím o pomoc, v pondělí 29.9.2014 odpoledne se zaběhla 4 letá fenka černého labradora z Fryčovic! Slyší na jméno Jessi, je velmi přítulná k lidem, hlavně k dětem. Cizích lidí se nebojů. Barva čistě černá, krásná, hebká, lesklá srst. Má asi 1cm velkou, vrozenou pupeční kýlu (vystouplý pupík). velmi poslušná, na povely reaguje okamžitě. Hravá, ráda aportuje provaz, balonky i klacky. Miluje vodu. Váží 35-40 kg. Ze zahrady utekla. Žádný obojek na sobě nemá. Tetovaná, ani čipovaná není. Nikdy v životě neutekla. Kastrovaná není. Okolí by měla znát dobře. Je aktivní a má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 604 880 010

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessi

Přihlášení: