Jesi

Datum ztráty 30.10.2015
Místo ztráty Dolní Dobrouč, Dolní Dobrouč
Telefon 774865616
Jméno Jesi
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jesinka je 7 let stará fenka jorkšírského teriéra. Na své jméno slyší a přijde i k cizímu. Je bílé barvy a váží 3,5 kg. V době ztráty na sobě měla hnědý látkový obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaná není. Je zdravá. Ztratila se v pátek 30.10. 2015 v 11.45 v Dolní Dobrouči, kde měla majitelka autonehodu. Byla viděna v Dolní Dobrouči v pátek 30.10. mezi 15:30-16:00. Je možné, že ji někdo naložil do auta a odvezl pryč. Může být kdekoli. Dívejte se prosím kolem sebe, moc nám chybí. Je zvyklá na domácí prostředí. Nemá přední zuby. Je hodná milá a přítulná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jesi

Přihlášení: