Jerry

Datum ztráty 10.02.2020
Místo ztráty Bojkovice, Fučíkova 580
Telefon 735959964
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Jerry
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Černobílý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jerry je 10 let starý kříženec. Měl obojek se známkou Bojkovic, čipovaný není. Je velmi hodný, na mě závislý pejsek, neumí být sám. Nikdy jsme nebyli od sebe odloučeni, až teď. Jsem v těžké životní situaci a musela jsem na čas opustit svůj domov. Moje matka mezitím odespala na obecním úřadě naše pejsky, byli dva. Bez mého souhlasu. Já jsem jejich majitelka, ona na to neměla právo. Nevím, jestli vůbec Jerry žije ani kde může teď být, možná má nové majitele. Moc se o něj bojím.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jerry

Přihlášení: