Jerry

Datum ztráty 18.10.2014
Místo ztráty Potštejn, Ústecká 279
Telefon 724762427
Odměna ANO
Jméno Jerry
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 1,5 roku
Barva bílo hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jerry je 1,5 roku starý pejsek, plemeno Jack Russell Teriér. Je bílý a má hnědou masku. Jedno ucho má hnědé a druhé bílé. Pod bílou srstí mu prosvítají černé pigmentové skvrny. Váží cca 6 kg, je hubenější, vysportovaný. Ztratil se dopoledne 18.10. v Potštejně. Pravděpodobně se k někomu přidal a šel na výlet. Neměl na sobě žádný obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. V minulosti utíkal, okolí ztráty zná. Je přátelský k lidem. Ostatní pejsky snáší dobře, není agresivní. Ve vodě se smočí, ale není to plavec. Autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní, spíše až hyperaktivní. Aportuje balónek tak dlouho, dokud mu ho někdo hází! Druhý kontakt 494 546 412

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jerry

Přihlášení: