Jerry

Datum ztráty 27.10.2011
Místo ztráty Hranice 4 - Drahotuše, Novosady
Telefon 608121616
Jméno Jerry
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7-8
Barva Bílý, mourovaté fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V říjnu 2011 se nám ztratil kocourek Jerry. Naděje, že by byl živý je malá, ale musím to zkusit. Byl přítulný, ani nevypadal na svůj věk, byl velmi vitální, takže se mohlo se stát, že si ho někdo vzal, nebál se. Držel se blízko domu a nenašli jsme ani mrtvolku, takže ho musel někdo zabít nebo žije u někoho cizího. Byl kastrovaný. Jeho zbarvení se pozná podle nohou a čumáčku - pokud byste o něm měli nějaké informace, prosím fotografie těchto částí. Rádi bychom věděli, co s ním je. Předem děkuji!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jerry

Přihlášení: