Jerry

Datum ztráty 12.10.2018
Místo ztráty Žeranovice, "humna"
Telefon 737765806
Jméno Jerry
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva bílomourovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jerry je 7 měsíců starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný. Krátce po 18h před naším domem v Žeranovicích "za humny" naložila a odvezla paní v tmavém autě našeho kocoura, kterého nejspíš těsně předtím přejelo auto. Paní měla delší zrzavé vlasy, byla starší a měla brýle, jela v tmavém(tmavě šedém nebo černém) autě, podobném octavii kombi. Viděl ji 8-letý syn, tak popis beru s rezervou...před domem nám zůstaly jen rozjeté chlupy. :-( Kocour je pár týdnů po operaci po kousnutí psem, má na břiše velkou hojící se jizvu a ve středu dostal inj. antibiotika

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jerry

Přihlášení: