Jenny

Datum ztráty 04.07.2015
Místo ztráty Jesenice, V lázních 1119
Telefon 606226773
Odměna ANO
Jméno Jenny
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva Černá, hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jenny je 2 roky stará fenka jorkšíra. Na své jméno slyší. Váží 3 kg. Nemá na sobě obojek, není čipovaná ani tetovaná. Není kastrovaná, ale nehárá. Při ranní procházce (4.7.) podlezla plot a než jsem stačila otevřít branku, byla pryč. Nikdy dříve neutekla, okolí zná pouze blízké. Je moc hodná, přátelská a přítulná a to i k cizím lidem.Klidně se nechá odchytnout, případně nalákat na pamlsek. Jízda autem ji stresuje. Je zvyklá především na pobyt doma. Doma většinou spí, venku je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jenny

Přihlášení: