Jenny

Datum ztráty 16.08.2014
Místo ztráty Český Brod, Přišimasy
Telefon 602358975
Odměna ANO
Jméno Jenny
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva krémovo zrzavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jenny je 4letá kříženka, váha cca 25kg, velikost ke kolenům, krémovo zrzavého zbarvení. Měla obojek se známkou obsahující telefonní číslo na majitele a jméno Jenny. Je čipovaná 203098100297329 a vedená v Národním registru, odkud je nahlášena na všechny organizace v okolí. Pes je to hodný, nekonfliktní, šikovný. Nebojí se lidí a nechá se odvést, nebo zadržet(tedy nevím jak po 14 dnech stresu). Ztracena byla ze 16 na 17.8.2014, kdy se nejspíše vyděsila nočního ohňostroje. Obec úniku byla Přišimasy, pozorována ve směru Hradešín zhruba po týdnu. Je kastrovaná, vody se nebojí, brouzdá si.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jenny

Přihlášení: