Jasmína

Datum ztráty 23.06.2015
Místo ztráty Rychnov nad Kněžnou, Hradební 91
Telefon 724547789
Odměna 500,- Kč
Jméno Jasmína
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva želvovinová (žíhaná)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se v centru Rychnova nad Kněžnou. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě černý obojek proti parazitům. Povahově je opatrná, ale hodná. Na pamlsek (na salám) by se nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 2 Kg. Utekla od domu. Je želvovinová. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem nerada jezdí. Je zvyklá jak na pobyt venku, tak i doma. Zimu nemá ráda zimu! Telefon 724547789

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jasmína

Přihlášení: