Jasmína

Datum ztráty 30.03.2014
Místo ztráty Pchery, J.Drahoráda 218
Telefon 777609777
Odměna ANO
Jméno Jasmína
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Ruská modrá
Věk 1rok
Barva Stříbrná/šedivá, Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jasmína je roční kočička, stříbrnošedé barvy. Na levém boku by měla být hlamatatelnou jizvu po kastraci, která proběhla před dvěma měsíci. Jasmína je plašší avšak přítulná kočka. Na svou rodinu si zvykala delší dobu. Vyrůstala se svým bráškou, takže je na ostatní kočky zvyklá. Není čipovaná ani tetovaná. Ztratila se 30.3.2014. Vyběhla z domu v dopoledních hodinách, není zvyklá chodit ven, je poprvé, nebude asi daleko, spíše někdo schovaná, nemyslím si, že se dá dobrovolně chytit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jasmína

Přihlášení: