Jessie

Datum ztráty 25.06.2015
Místo ztráty Praha, Na Kocínce
Telefon 777285549
Jméno Jessie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Trikolor s puntíky na nohách
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 25. 6. se ztratila fenka Jessie. Na své jméno slyší. Jsou jí 4 roky, má zbarvení trikolor (černá záda, bílé nohy s černými flíčky, černá hlava s hnědým pálením a bílou maskou). Váží cca 13 kg. Na krku má pouze bílý obojek proti blechám. Není čipovaná. Je kastrovaná. Zaběhla se v Praze 6-Dejvicích, v ulici Na Kocínce u sportoviště ČVUT, naposledy byla viděna u vysokých škol ČVUT. Okolí zná. Je docela plachá, od cizích se pohladit nenechá, ale pokud už bude hladová, tak na palmsek se nejspíš nechá nalákat. Na jízdu autem je zvyklá, na vodu moc ne. Je zvyklá převážně doma. Je aktivní. Budu vděčna za jakoukoli informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jessie

Přihlášení: