Jaruška

Datum ztráty 13.08.2018
Místo ztráty Zlín, Louky 49
Telefon 731563293
Odměna ANO
Jméno Jaruška
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jaruška je 2 roky stará mourovatá kočka. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3 kg. Byla hodně důvěřivá, cizích lidí se bála, ale pokud se nechala chytit, potom už neprotestovala a nechala se sebou dělat cokoliv. Byla to gurmánka, měla moc ráda jídlo, co dostala, to zbaštila, dokonce se i ráda pouštěla do jídla druhých, dojídala po svojí kamarádce, vždycky po ní všechno dojedla. Byla zvyklá venku i doma, bydlíme na baráku a má tady svoji kočičí kamarádku, vyrůstaly spolu od malička Běhaly spolu po dvoře a okolí. Chodila za mnou každý den přes okno do pokoje.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jaruška

Přihlášení: