Jarry

Datum ztráty 28.12.2017
Místo ztráty Předměřice nad Jizerou, 261
Telefon 732878625
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Jarry
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva zrzavobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour slyší na jméno Jarry, přišel k nám od sousedů když mu bylo asi půl roku a zůstal u nás. Částečně zdomácnělý s tím, že pelech na spaní měl v kryté zimní zahradě. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Volný pohyb venku, vždy se vracel. Asi rok kastrovaný. V době od 23.12. - 29.12.2017 jsme byli jako rodina mimo dům, soused ho chodil krmit a naposledy ho viděl ve středu 27.12.2017 od té doby jsme ho už neviděli. Máme doma dvě holčičky, které ho postrádají a udělalo by nám velikou radost, kdyby se našel. Budeme rádi za každé info.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jarry

Přihlášení: