James

Datum ztráty 14.05.2022
Místo ztráty Praha 1 - Hradčany, Pražský hrad
Telefon 602875721
Odměna ANO
Jméno James
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk 5 let
Barva Bílo-hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledá se!!! Od sobotního vystoupení na Pražském hradě se nám po Praze nebo blízkém okolí toulá náš James ( raroh velký). Zabloudil během ukázky a i přesto, že má na noze vysílačku, nedaří se nám v " přesignálovaném" velkoměstě zaměřit. Snaží se nás najít a proto bude vyhledávat lidskou společnost. Od divoce žijících ptáků ho lze dobře odlišit cinkající rolničkou upevněnou na noze. Pokud ho někde uvidíte, tak prosím zavolejte na číslo 602875721 nebo na vaši místní záchranou stanici.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se James

Přihlášení: