Jake

Datum ztráty 01.11.2014
Místo ztráty Brno, žebetin
Telefon 732566632
Odměna ANO
Jméno Jake
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 2 Roky
Barva bila s hnedym flekem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jake je 2 roky starý pejsek, plemeno Jack Russell Teriér. Je bílý a má hnědé fleky. Má bezlepkovou dietu, nesmí jist obyčejné granule ani konzervy. Jinak má velké zažívací potíže. Váží 7,5 kg. Není kastrovaný, čipovaný, ani tetovaný. Ztratil se 1.11. v lese v Žebětíně, viděl srnky a běžel za jejich stopou. Měl na sobě černý obojek s červeným šátkem, na kterém byla kostička s telefonním číslem a očkovací známkou a měl postroj do auta. Občas kulhá na jednu zadní nožku. Nikdy dříve neutekl, hlídá si majitele, aby mu někam neutekli. Okolí ztráty zná. K lidem je velice přátelský, cizích lidí se nebojí. Sám od sebe není agresivní. Nemusí moc velké psy. Bojí se vody, fyzicky je aktivní. Autem je zvyklý jezdit. STOPA: Včera byl viděn v podvečerních hodinách v okolí Říčan u Brna... Na 100% to byl on! :-) Telefon 732566632 AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA 2 : (16.1.2015) Poslední 2 týdny ho vídají v Rosicich u Brna. Ale bohužel je plachý a utíká před lidmi ...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jake

Přihlášení: