Jacky

Datum ztráty 29.07.2014
Místo ztráty Ivanovice na Hané, Nová 858/17
Telefon 721732501
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jacky
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 12
Barva bílá s černou hlavou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jacky je 12 let stará fenka, plemeno Jack Russell Teriér. Je bílá a má černou hlavu a špičku ocásku. Váží 5-6 kg. Je po operaci, na přední nožičce bude ještě vidět jizvička. Ztratila se 29.7. při procházce, zaběhla se do pole za zajícem. Má na sobě matně žlutý obojek proti klíšťatům. Je čipovaná 967 000000709530 . Tetovaná, ani kastrovaná není. Jacky není příliš důvěřivá k cizím lidem. Ostatní pejsky moc nevyhledává. Voda ji nevadí, na svůj věk je ještě dost aktivní. Občas v minulosti utekla. Okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jacky

Přihlášení: