JACKY

Datum ztráty 24.11.2016
Místo ztráty Šumperk-Nový Malín,
Telefon 775495590
Odměna 1.000,- Kč
Jméno JACKY
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva Bílo-mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jacky je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Má výraznou tlamičku olemovanou černě, na levé straně od čumáčku se mu táhne malý flek a na zadních nohách má mouraté skvrny. 24.11.2016 se nám nevrátil z vycházky. Byl zvyklý pohybovat se jen v v okolí domu, maximálně u sousedů kolem. Prošli jsme i krajnice silnice jestli někde neleží tělíčko, volali jsme i plakátky jsme vyvěsili a rozdali do schránek, ale jako by se po něm slehla zem. Moc nám chybí, proto zkoušíme možnost ještě tady.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se JACKY

Přihlášení: