Jackie

Datum ztráty 01.09.2014
Místo ztráty Plzeň, Plzeň
Telefon 725966140
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jackie
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 6 let
Barva bílá + rezavohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 6 let stará fenečka, plemeno Jack Russell Teriér. Je větší postavy , cca 7 kg. Je bílá + rezavohnědá. V tomto případě nejde o to, že by se ztratila, ale původní majitelka by se ráda dopátrala informace, zda je fenečka zdravá a v pořádku. Pokud jí má kdokoli doma, nebude v žádném případě odebrána novým majitelům. Bývalý přítel majitelky dal fenečku pryč a ona neví kam. Bylo to v období 1.9.2014 v Plzni. Jackie nebyla čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Je důvěřivá, přítulná, úzkostlivá. Ostatní pejsky snáší dobře. Autem je zvyklá jezdit. Vodu má ráda, je to plavkyně. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: