Jackie

Datum ztráty 17.08.2014
Místo ztráty Vysokov, 198
Telefon 605201085
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Jackie
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 1,5 roku stará fenečka, kříženka jezevčíka. Váží 9 kg. Velmi přátelská, mazlivá, zvyklá žít ve společnosti lidí, dětí a ve směčce dalších tří psů. Na bříšku má poměrně čerstvou jizvu po kastraci. Není čipovaná, ani tetovaná. Má světlé oči - zeleno modré. Na obličeji má světlou kresbu, která vypadá jako kdyby měla masku. Má hnědou srst. Neměla na sobě žádný obojek. Utekla 17.8. ze zahrady ještě s jednou fenečkou, ta se ale vrátila. Utíkala často, ale vždy se vrátila, nyní ne. Okolí zná. Nevadí ji voda, skočí klidně i do rybníka. Údajně byla viděna v Provodově.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: