Jackie

Datum ztráty 21.03.2015
Místo ztráty Starkoč u Čáslavi, Starkoč
Telefon 602355164
Odměna ANO
Jméno Jackie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva bílo černa hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 3 roky stará fenečka, kříženka bílo černo hnědé barvy. Váží cca 5 kg. Na čumáčku má méně chloupků, má tam růžový flíček. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Dne 21.3.2015 u obce Starkoč u Čáslavi utekla ze zahrady. Neměla na sobě žádný obojek. K lidem je nedůvěřivá, ale neublíží. Na ostatní pejsky štěká, ale není agresivní. Dříve občas utekla, ale vždy se vrátila. Okolí ztráty vůbec nezná. Nebojí se vody, je to plavkyně. Fyzicky je aktivní. V autě je zvyklá jezdit a jezdí v něm ráda. Prosím, kdyby ji kdykoli spatřil, kontaktujte mě na číslo 602 355 164. Odměna!!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: