Jackie

Datum ztráty 05.11.2021
Místo ztráty České Velenice 679, hospodářský park
Telefon 721424925
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Jackie
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 2,5 roku starý černobílý kocour. Na krku měl fialový obojek se jménem a mým číslem a na obojku 3 rolničky, aby nelovil ptáčky - myši nosil i s rolničkami :) Čip nemá, je kastrovaný a váží asi 4,5 kg. Je to kocourek, kterého máme v práci. Každý den chodil domů k večeru kolem sedmé hodiny. Vevnitř nevydržel, stále chtěl ven. Ale vždy se vrátil večer na jídlo a pomazlit se a občas zůstal i přes den a celý den mi tu prospinkal. Naposled přišel v pátek večer a od té doby, kdy odešel, se již nevrátil. Je jako naše dítě, moc nám chybí. Od původního majitele jsme ho odkoupili.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: