Jackie

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Staňkov, Hlohová 3
Telefon 774172998
Jméno Jackie
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 Roku
Barva Strakatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
31.12.2014 se zalekla ohňostroje a utekla z boudy. Okres Domažlice. Ztratila se z místa Hlohová 3 Staňkov 34561. Je to kříženka Bígl s Louisianský Leopardí pes. Povahově opatrná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na pamlsek by se nalákat nechala. Váží cca 35kg. Je jí 2,5let. Jmenuje se Jackie. Čip nemá. Známku ztratila. Tetování nemá. Má na sobě stříbrný, kovový, stahovací obojek. Chronická útěkářka není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty zná, ale jen úzce. Je aktivní, má ráda pohyb. Zdravotní stav dobrý. Vody se bojí. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Zimu moc ráda nemá. Je zvyklá hlavně na pobyt venku... Telefon 774172998

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: