Jackie

Datum ztráty 25.04.2015
Místo ztráty Gemerska Poloma, sladkovičova 470
Telefon 776122623
Odměna ANO
Jméno Jackie
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Sibiřský husky
Věk 1 rok
Barva Černo-bila
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 1 rok stará fenka, plemeno Sibiřský husky. Je černo bílá a váží 18-19 kg. Má modré oči a výraznou masku. Malou uličkou jsem ji dne 25.4.15 vypustil vyvenčit jako obvykle a po 5 minutách jsem šel pro ni a nebyla k nalezení. Podezříváme souseda, ze ji chytl a prodal. Stalo se to na Slovensku, Gemerská Poloma, Sladkovičova 470. košický kraj. Jackie okolí zná. Je čipovaná - číslo zatím není k dispozici. Tetovaná, ani kastrovaná není. Na sobě měla červený obojek. Bojí se cizích lidí. Ostatní pejsky snáší dobře, je hravá. Vodu má ráda, je to plavkyně. V autě je zvyklá cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: