Jacki

Datum ztráty 16.02.2014
Místo ztráty Úbislavice, 44
Telefon 737104308
Jméno Jacki
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 2 roky
Barva Bílá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se dvouletá fenka jménem Jacki, kříženka Jack Russell teriéra, barva bílá s hnědou maskou s bílým pruhem od čumáčku mezi uši. Dále má dvě černé skvrny na kořenu ocásku, větší mírně vlevo trochu připomíná srdíčko., ocásek nekupírovaný. Měla starší kožený obojek bez známky, není čipovaná ani tetovaná. Je extrémně přítulná, povahou moc hodná a v dobré kondici. Ztratila se 16.2. před 18 hod 300m od bydliště ve známém terénu mezi obcemi Úbislavice, Zboží, Tužín, Dřevěnice. Možnost zaběhnutí do hlubokého lesa.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jacki

Přihlášení: