Jack

Datum ztráty 20.12.2014
Místo ztráty Nýřany, Doubrava 9
Telefon 721652316
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 5 let
Barva Bílo-hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 5 let starý pes, plemeno Jack Russell Teriér. Je bílo hnědý a váží cca8 kg. Má zkracovaný ocásek, na obličeji pár jizviček a výraznou kresbu flíčků. Ztratil se dne 20.12. se v Doubravě u Nýřan (Plzeň-sever). Podhrabal se a utekl od domu. Do dnešního dne se ho nepodařilo nalézt v žádném z útulků. Jednou z možností je, že si ho někdo nechal a neinformoval útulek či obecní úřad. Proto Vás naléhavě prosím, pokud někdo ve vašem okolí přišel k Jacku Russellovi a je to náš Jack (viz. foto), OKAMŽITĚ MĚ KONTAKTUJTE... NÁLEZCI BUDE VYPLACENA VYSOKÁ ODMĚNA!!! Jack není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Občas utekl za fenkou, ale vždy to bylo jen po okolí vesnice, kde zná okolí. Voda mu nevadí, je plavec. Je zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní. Člověku neublíží, ale spíše je bojácný. Má rád ostatní fenky, ostatní pejsky snáší, ale budí respekt.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: